Ondersteun effectieve organisaties en initiatieven die de armoede de wereld uit willen helpen. Hieronder vast een selectie om je op weg te helpen:

Hivos https://www.hivos.org/

Oxfam Novib https://www.oxfamnovib.nl/

Cordaid https://www.cordaid.org/en/

Solidaridad https://www.solidaridad.nl

World Health Organization http://www.who.int/

Care International https://www.care-international.org/

Unicef https://www.unicef.nl/

Avaaz https://secure.avaaz.org/page/en/

Save the Children https://www.savethechildren.nl

World Vision https://www.worldvision.org/

UNDP http://www.undp.org/content/undp/en/home.html

Gates Foundation https://www.gatesfoundation.org/

CPAG http://www.cpag.org.uk/about-cpag

War on Want https://waronwant.org/

Make poverty history http://www.makepovertyhistory.com.au/

EAPN https://www.eapn.eu/

The life you can save https://www.thelifeyoucansave.org/

ATD Fourth World http://www.atd-fourthworld.org/

Tearfund https://www.tearfund.org/

International Monetary Fund https://www.imf.org/external/index.htm

Aga Khan Foundation https://www.akdn.org

Action Aid http://www.actionaid.org

Christian Aid https://www.christianaid.org.uk/

Southern Poverty Law Center https://www.splcenter.org/

CAFOD https://cafod.org.uk/

ONE https://www.one.org/africa/

BRAC http://www.brac.net/

IFAD https://www.ifad.org/

Global Policy Forum https://www.globalpolicy.org/

Rockefeller Foundation https://www.rockefellerfoundation.org/

Gavi Vaccine Alliance https://www.gavi.org/

TB Alliance https://www.tballiance.org/

Scaling Up Nutrition https://scalingupnutrition.org/

Fair Trade https://www.fairtrade.net/

Deel deze call-to-action via onze social media

Heb je een call-to-action die je zelf geplaatst wil zien?

Schrijf ons: info@difweb.org

This post is also available in: Engels