Een selectie van goede doelen die je kunt steunen vind je hieronder:

Company Website
Good Fish Foundation http://goodfish.guide/
World Fisher Forum http://www.worldfisherforum.org/
Sustainable Fish https://www.sustainablefish.org/
Sailors for the Sea https://www.sailorsforthesea.org
Nama http://www.namanet.org/
Fisheries NOAA https://www.fisheries.noaa.gov/
Monterey Bay Aquarium http://www.montereybayaquarium.org/
Marine Stewardship Council https://www.msc.org/
ICSF https://www.icsf.net/
ISS Foundation https://iss-foundation.org
Marine Conservation Alliance http://marineconservationalliance.org/
Conserve Fish http://conservefish.org/
ASC https://www.asc-aqua.org/
FIS https://www.fiscot.org/
World Fish Center https://www.worldfishcenter.org/who-we-are
The Fish Site https://thefishsite.com
Fish Choice https://fishchoice.com
Fish And Season http://www.visenseizoen.nl/en/duurzame-vangsttechnieken/
World Vegetarian Day https://worldvegetarianday.navs-online.org/veg-pledge/enter-the-contest/
World Animal Day https://www.worldanimalday.org.uk/
Ooho http://www.oohowater.com/
UNEP https://www.unenvironment.org/about-un-environment
Prof Alan Jamieson https://www.ncl.ac.uk/nes/staff/profile/alanjamieson.html#background
Justin Chalker https://www.chalkerlab.com/
Deep Sea Conservation Coalition http://www.savethehighseas.org/
Blue North https://bluenorth.com/home/#/
NOAA https://oceanservice.noaa.gov
Ocean Conservancy https://oceanconservancy.org/
Marine Conservation https://marine-conservation.org/
Safina Center http://safinacenter.org/
Oceanic Preservation Society http://www.opsociety.org/
American Cetacean Society https://www.acsonline.org/
Dolphin Project https://dolphinproject.com/
WDC https://uk.whales.org/
Ocean Conservation Science http://www.oceanconservationscience.org/
Team Orca https://www.teamorca.org/
IMO http://www.imo.org/en/Pages/Default.aspx
The Black Fish https://www.theblackfish.org/
IMCI https://www.imci.org/
Save Our Seas https://saveourseas.com
NRDC https://www.nrdc.org/
Oceana https://oceana.org/
4 Ocean https://4ocean.com
Healthy Seas http://healthyseas.org/
The Ocean Foundation https://www.oceanfdn.org
Sea Shepherd Global https://www.seashepherdglobal.org/our-campaigns/
Planeet Zee http://www.planeetzee.be/lesmodule/3?page=3

Deel deze call-to-action via onze social media

Heb je een call-to-action die je zelf geplaatst wil zien?

Schrijf ons: info@difweb.org

This post is also available in: Engels